„Žuvėdra“ kviečia atpalaiduoti ne tik mintis, bet ir kūną! Viešbutyje esantis SPA centras siūlo daugybę procedūrų. Poilsis Palangoje su SPA gali padėti daug greičiau atsipalaiduoti ir leisti mėgautis gamtos teikiamais malonumais.

„Žuvėdros“ siūlomame pirčių komplekse kviečiame išbandyti sauną, turkišką pirtį, sūkurinę vonią. Tai puiki vieta norintiems praleisti romantišką vakarą su savo mylimuoju ar įspūdžių kupinas akimirkas su draugais ar šeima. Pirčių zona užsakoma privačiai, tad teikiamais malonumais mėgausitės be pašalinių žmonių! Vienu metu komplekse gali būti iki 10 žmonių.

Koks poilsis Palangoje su SPA be gero masažo? Viešbutis „Žuvėdra“ kviečia išbandyti atpalaiduojančias masažistų rankas ir pasimėgauti klasikiniu nugaros ir kaklo, atpalaiduojančiu viso kūno, pėdų ar anticeliulitiniu masažu, pasilepinti liftingu su PF apartu ar nustebinti masažais mažuosius.

Atostogos Palangoje neįsivaizduojamos be vandens. Subjurus orams ar norintiems išbandyti specialistų teikiamas procedūras kviečiame pasilepinti povandeniniu masažu, vaistažolių vonia, gydomojo purvo aplikacijomis ar limfodrenažiniu masažu su aparatu. Šios vandens procedūros padeda atsipalaiduoti jūsų kūnui, maitina ir gydo odą.

Viešbutyje „Žuvėdra“ veikia ir kosmetologijos kabinetas, tad čia galite ne tik atsipalaiduoti, bet ir pasigražinti. Čia dirbantys specialistai visuomet puikiai nusiteikę ir motyvuoti suteikti jums kuo malonesnę patirtį.

Jūsų patogumui, rezervuoti kambarius, restoraną, konferencijų sales ar procedūras galite paskambinę mums telefonu arba parašę laišką elektroniniu paštu. Linkime, kad poilsis Palangoje su SPA procedūromis būtų malonus ir įsimintinas!