Oxy klinika

  Naujiena Jūsų poilsiui ir atostogoms viešbutyje „Žuvėdra“ pradėjo veiklą Oxyklinika, kurioje teikiama pagrindinės sveikatinimo ir fizioterapijos procedūros:


 Hiperbarinė deguonies terapija (baro kamera) – mokslo patvirtintas metodas organizmą aprūpinti deguonimi. Deguonies terapija regeneruoja kraujagysles, stiprina imuninę sistemą, stabdo senėjimo procesus, pooperaciniu laikotarpiu greitėja gijimo procesai, nesivysto uždegimai. Sporto medicinos atstovai deguonies terapiją vertina sportininkų atsigavimui, pasiruošimui prieš varžybas fiziniam pajėgumui didinti, sportinių traumų prevencijai.


Magnetinio lauko terapija (BEMER) - moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmogaus kraujas ir raumenys reaguoja į magnetinį lauką ir taip teigiamai veikia medžiagų apykaitą ląstelėse, stimuliuoja žmogaus gyvybinę energiją. Magnetiniai laukai turi priešuždegiminį poveikį, skatina audinių gijimą, atsistatymą. Efektyvi procedūra derinant su kitomis fizioterapijos procedūromis. Teigiamai veikia nervų sistemą, todėl ši procedūra efektyvi patiriantiems nuovargį, energijos stoką, sergantiems depresija.


Raudonųjų šviesų terapija – natūralus ląstelių atsinaujinimo procesus stimuliuojantis metodas. Terapija rekomenduojama traumoms gydyti, pagreitina žaizdų ir minkštųjų audinių gijimą, mažina uždegimą, ūminį ir lėtinį skausmą, aktyvina kraujotaką, skatina kolageno gamybą.


Presoterapija (limfodrenažinis masažas) - Limfodrenažinis masažas tai grožio bei sveikatinimosi procedūra, kuri skatina limfos judėjimą kūne, kuri atsakinga už organizmo detoksikaciją, imuniteto būklę, padeda palaikyti tinkamą skysčių pusiausvyrą, kraujotaką ir imunines funkcijas. Limfodrenažinio masažo metu koreguojamos kūno formos, mažinamas celiulitas ir patinimas, gerinama kraujotaka, skatinamas skysčių, druskų, toksinų pasišalinimas iš organizmo, todėl veido oda tampa lygesnė, skaistesnė. Tobulai tinka po sporto treniruočių įsitempusiems ir pavargusiems raumenims atpalaiduoti. Procedūra yra saugi, rezultatai matomi iškarto.


Elektrostimuliacija (TENS) - Procedūros metu elektros impulsai stimuliuoja nervus, raumenis juos sutraukinėja ir atpalaiduoja tuomet gerinama audinių mityba, medžiagų apytaka ir kraujotaka. Rekomenduojama po traumų ar patempimų nusilpus, atrofavus raumeniui elektrostimuliacijos metu aktyvinama ir atkuriama prarasta funkcija.


Teipavimas - tai procedūra, naudojant kineziologines juosta. Šis metodas taikomas skausmo mažinimui, sausgyslių ir raiščių stabilizavimui, sąnarių funkcijai gerinti, raumenų disbalansui. Naudojami  COMPEX – aukštos kokybės, atsparūs vandeniui be latekso kineziologiniai teipai.


Kompleksiškai ir profesionaliai sugeneruotas sveikatinimo ir fizioterapijos procedūras teikia licencijuota kineziterapeutė.


Nemokama konsultacija ir rezervacija tel.: +370 653  91450

 

Hiperbarinė deguonies kamera (baro kamera) 1 val.

45 Eur

Magnetinio lauko terapija (BEMER) 20 min.

20 Eur

Elektrostimuliacija (TENS) 30 min.

15 Eur

Raudonųjų šviesų terapija 20 min.

20 Eur

Limfodrenažinis masažas „Venen Engel 8 Premium” 45 min.

20 Eur

Kineziologinis teipavimas (COMPEX)

15 - 20 Eur

Anticeliulitinė, drėkinanti - regeneruojanti procedūra (juosmuo - kojos) 1,5 val.

(pilingas, kaukė, limfodrenažinis masažas su geliu, kremas)

40 Eur

Įvyniojimo procedūra pavargusioms kojoms 1 val.

(pilingas, limfodrenžinis masažas su geliu, aliejus)

30 Eur

PERKANT 5 PROCEDŪRAS IR DAUGIAU TAIKOMA NUOLAIDOS

GALIMA ĮSIGYTI DOVANŲ KUPONUS

 

Rezervacija 
tel.: +370 653 91450

sveiki@oxyklinika.lt

www.oxyklinika.lt