Poilsis Palangoje – puikus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo kasdienybės. Sielą gaivinantis jūros dvelksmas, smėlio smiltelių trapumas tarp pirštų ir pušyno gaiva – tai, kas padeda atsipalaiduoti ir nurimti. Daugybė tiek pasyviam, tiek aktyviam poilsiui skirtų pramogų, gausus restoranų, barų ir kavinių pasirinkimas leidžia susikurti nepamirštamas atostogas kiekvienam.

Nakvynė Palangoje gali kainuoti išties nedaug! Ieškantiems kur apsistoti puikiu pasirinkimu gali tapti viešbutis „Žuvėdra“. Čia galite išsinuomoti tiek ekonominės klasės, tiek dviviečius, triviečius kambarius ar net visus apartamentus. Apgyvendinimas Palangoje, viešbutyje „Žuvėdra“, vilioja ir papildomomis paslaugomis: viešbutyje esančiu SPA ir konferencijų centru, restoranu. Be to, kiekvieną rytą kviečiame pasistiprinti skaniais ir sočiais pusryčiais!

Mėgaukitės Lietuviškojo kurorto teikiamais malonumais ir atitrūkite nuo kasdienybės bet kuriuo metų laiku. Atsipalaiduokite ir leiskite sau panirti į nepakartojamus potyrius viešbutyje „Žuvėdra“. Linkme, kad poilsis Palangoje būtų ne tik malonus, bet ir prasmingas!

KAINOS IR SĄLYGOS